Manufacturer:
Lamax
| SKU:
LXKCMPIXEL1LA
| MPN:
8595724900993
8 Mpx-es fényképeket és Full HD videókat készítő gyerekkamera, szűrők és effektusok, 5 játék, állvány, szilikon tok, 2 színváltozat, matricák, szelfi kamera, microSD foglalat, MP3 lejátszás.
Read More
LAMAX PixelKid1 Gyermek fényképezőgép 8Mpx Kék
- Product Specification
| General Information | |
|---|---|
| Barcode | 8595724900993 |
| Width | 8 cm |
| Height | 11 cm |
| Depth | 7.5 cm |
| Net Weight | 0.0777780319 kg |
| Gross Weight | 0.082157 kg |
| Harmonized System Code | 8525890000 |
| Warranty | |
|---|---|
| Warranty mode | in service |
| Warranty duration | 2 years |