Manufacturer:
Kingston
| SKU:
KF556C40BBK2-64
| MPN:
KF556C40BBK2-64
Kingston FURY Beast 64GB (2X32GB) DDR5 5600MHz (KF556C40BBK2-64)
- Product Specification
| General Information | |
|---|---|
| Barcode | 740617326574 |
| Width | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Depth | 2 cm |
| Net Weight | 0.192129 kg |
| Gross Weight | 0.21 kg |
| Harmonized System Code | 8542323910 |
| Warranty | |
|---|---|
| Warranty mode | in service |
| Warranty duration | Lifetime |