Manufacturer:
TP-Link
| SKU:
ArcherTX50E
| MPN:
ArcherTX50E
TP-LINK Archer Archer TX50E AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter
- Product Specification
| General Information | |
|---|---|
| Barcode | 6935364052867 |
| Width | 20 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 4 cm |
| Net Weight | 0.200088 kg |
| Gross Weight | 0.24 kg |
| Harmonized System Code | 8517620000 |
| Warranty | |
|---|---|
| Warranty mode | in service |
| Warranty duration | 3 years |