Manufacturer:
DELL
| SKU:
405-AAZY
| MPN:
405-AAZY
Only for order
Dell HBA355e Adapter Low Profile/Full height, Customer install
- Product Specification
| General Information | |
|---|---|
| Barcode | 5999056126244 |
| Width | 11 cm |
| Height | 21 cm |
| Depth | 41 cm |
| Net Weight | 0.162 kg |
| Gross Weight | 0.2 kg |
| Harmonized System Code | 8473302000 |
| Warranty | |
|---|---|
| Warranty mode | in service |
| Warranty duration | According to law |