Manufacturer:
TrueLife
| SKU:
TLSBTT100H
| MPN:
8594175357585
TrueLife SonicBrush Travel T100 Heads Standard pótfej
- Product Specification
| General Information | |
|---|---|
| Barcode | 8594175357585 |
| Width | 2.8 cm |
| Height | 10.1 cm |
| Depth | 6 cm |
| Net Weight | 0.00522 kg |
| Gross Weight | 0.006 kg |
| Harmonized System Code | 8509800000 |
| Warranty | |
|---|---|
| Warranty mode | in service |
| Warranty duration | According to law |