Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
LS27DG602SUXEN
| Gyártói cikkszám:
LS27DG602SUXEN
Samsung LS27DG602SUXEN 27" QHD OLED 360Hz Odyssey G6 Gaming Monitor
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 27 " |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 (QHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | QLED |
| Képernyőfrissítés | 360 Hz |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Csatlakozók | |
|---|---|
| Display port | 1 db |
| Fejhallgató csatlakozó | 1 db |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806095503165 |
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 68.4 cm |
| Bruttó mélység | 46.4 cm |
| Nettó súly | 8.3961 kg |
| Bruttó súly | 9.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |