Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
LS27DG600SUXEN
| Gyártói cikkszám:
LS27DG600SUXEN
A Samsung LS27DG600SUXEN egy 27 hüvelykes QD-OLED monitor, 2560 x 1440 felbontással, 360 Hz frissítési rátával és HDR10+ támogatással. A monitor 99% DCI-P3 színskálát fed le, 1000 nits csúcsfényerővel és 1M:1 statikus kontrasztaránnyal rendelkezik. Két HDMI 2.1 és egy DisplayPort 1.4 csatlakozóval, valamint USB portokkal van felszerelve, és ergonomikus állványa teljes magasság- és dőlésszög-állítást kínál.
Bővebben
Samsung LS27DG600SUXEN 27" QHD 360 Hz Odyssey OLED G6 Monitor
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 27 " |
| Kijelző felbontás | 2560x1440 (QHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | OLED |
| Kontrasztarány | 1000000 :1 |
| Válaszidő | 0.03 ms |
| Képernyőfrissítés | 360 Hz |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Betekintési szög (H/V) | 178/178 |
| 3D | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Portré mód (Pivot) | Igen |
| Színmélység | 4.6 milliószín |
| Csatlakozók | |
|---|---|
| HDMI | 2 db |
| Display port | 1 db |
| Fejhallgató csatlakozó | 1 db |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Falikonzol szabvány | VESA 100x100 |
| Állítható magasság | Igen |
| Állítható dőlésszög | Igen |
| Táp típus | Külső |
| Szín | Ezüst |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806095503158 |
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 68.4 cm |
| Bruttó mélység | 46.4 cm |
| Nettó súly | 8.3961 kg |
| Bruttó súly | 9.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |