Gyártó:
EPSON
| Cikkszám:
L1230
| Gyártói cikkszám:
C11CJ70402
33 lap/perc mono, 15 lap/perc színes nyomtatási sebesség, 5760x1440 dpi felbontás, 4x65 ml színenként újratölthető nagykapacitású tintatartály, 100 lapos normál papíradagoló (75 g/m2), 20 lapos fotópapír adagoló, 30 lapos kimeneti papírtálca, papírméretek: A4, A5, A6, B5, C6 (boríték), DL (boríték), No. 10 (boríték), Letter, Legal, 9x13cm, 10x15 cm, 13x18 cm, 13x20cm, 20x25cm, 100x148mm, egyéni méret. USB csatlakoztatás. „On-demand” tintasugaras (piezoelektromos) nyomtatás, 3 pl cseppméret, alacsony energiafogyasztás: 3/0,4 watt (normál/alvó üzemmód), 24 hónap szervizgarancia vagy 30.000 oldal. Tintatartályok: 103-as sorozat, fekete: 8.100 oldal, színes: 6.500 oldal, mely az indulókészlet része + 2 darab extra fekete tintatartály. 3 év garancia promó, www.epson.hu/garancia. L1210 utódja
Bővebben
Epson L1230 színes tintasugaras A4 nyomtató
- Specifikáció
| Nyomtatás | |
|---|---|
| Színes nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 33 |
| Nyomtatási Sebesség (színes) | 15 lap/perc |
| Maximális felbontás (fekete) | 5760x1440 |
| Maximális felbontás (színes) | 5760x1440 |
| Papírformátum | A4 (210x297mm) |
| Kezelt Papír max súlya | 300 g/m2 |
| Szegélynélküli nyomtatás | Igen |
| Csatlakozás | |
|---|---|
| USB | Igen |
| Funkciók | |
|---|---|
| Felhasználás jellege | otthoni |
| Bemeneti papírtálca | 100 lap |
| Kimeneti papírtálca | 30 lap |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8715946727288 |
| Bruttó szélesség | 26 cm |
| Bruttó magasság | 42.5 cm |
| Bruttó mélység | 45.5 cm |
| Nettó súly | 5.23 kg |
| Bruttó súly | 5.23 kg |
| Vámtarifaszám | 8443321000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |