Gyártó:
EPSON
| Cikkszám:
C13T00S64A
| Gyártói cikkszám:
C13T00S64A
Consumables: Ink Cartridges, 103, 103 4 colour ink bottles, Multipack, 1 x 65.0 ml Black, 1 x 65.0 ml Cyan, 1 x 65.0 ml Magenta, 1 x 65.0 ml Yellow
Bővebben
Epson EcoTank 103 EcoTank 4-colour Multipack
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8715946701271 |
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.4150332 kg |
| Bruttó súly | 0.463 kg |
| Vámtarifaszám | 3215907090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Egyéb |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |