Gyártó:
Kingston
| Cikkszám:
KF556C40BBK2-64
| Gyártói cikkszám:
KF556C40BBK2-64
Kingston FURY Beast 64GB (2X32GB) DDR5 5600MHz (KF556C40BBK2-64)
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 740617326574 |
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 17 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.192129 kg |
| Bruttó súly | 0.21 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Élettartam |