Gyártó:
Yealink
| Cikkszám:
VCS-TVMount2
| Gyártói cikkszám:
330100053001
Yealink VCS-TVMount2 Meetingbar TV kit
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12.3 cm |
| Bruttó magasság | 84.4 cm |
| Bruttó mélység | 21.2 cm |
| Nettó súly | 3.575664 kg |
| Bruttó súly | 3.72 kg |
| Vámtarifaszám | 8538100000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |