Gyártó:
WD
| Cikkszám:
WD11PURZ
| Gyártói cikkszám:
WD11PURZ
Western Digital HDD 1TB Purple 3,5" SATA3 5400rpm 64MB - WD11PURZ
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 718037896687 |
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.4443 kg |
| Bruttó súly | 0.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |