Gyártó:
WD
| Cikkszám:
WD10SPZX
| Gyártói cikkszám:
WD10SPZX
Western Digital HDD 1TB Blue 2,5" SATA3 5400rpm 128MB - WD10SPZX
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 718037845319 |
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 14 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.17772 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |