Gyártó:
TrueLife
| Cikkszám:
TLSBCOMPACT
| Gyártói cikkszám:
8594175353440
Szónikus fogkefe percenként 70 000 mozdulattal, 4 tisztítási üzemmód - Clean, Sensitive, White, Massage, automata időzítő, figyeli az egyenletes fogmosást, az elem élettartama 30 nap, kompakt méret, 2 fej a csomagban, utazó tokot a csomagban
Bővebben
TrueLife SonicBrush Compact Elektromos szónikus fogkefe
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8594175353440 |
| Bruttó szélesség | 7.1 cm |
| Bruttó magasság | 8.5 cm |
| Bruttó mélység | 28.4 cm |
| Nettó súly | 0.1479 kg |
| Bruttó súly | 0.17 kg |
| Vámtarifaszám | 8509800000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |