Gyártó:
TrueLife
| Cikkszám:
TLNCH
| Gyártói cikkszám:
8594175358988
Tartó a bébiszitter TrueLife NannyCam R3 Smart, TrueLife NannyCam R4, TrueLife NannyCam R5 és TrueLife NannyCam R7 Dual Smart tartásához
Bővebben
TrueLife NannyCam Holder Flexibilis bébi kamera tartó
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8594175358988 |
| Bruttó szélesség | 4.5 cm |
| Bruttó magasság | 23 cm |
| Bruttó mélység | 2.2 cm |
| Nettó súly | 0.0801 kg |
| Bruttó súly | 0.09 kg |
| Vámtarifaszám | 8509800000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |