Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
TL-SG1008P
| Gyártói cikkszám:
TL-SG1008P
8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat
Bővebben
TP-LINK TL-SG1008P Desktop PoE Switch
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 6935364021160 |
| Bruttó szélesség | 40 cm |
| Bruttó magasság | 25 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 0.764208 kg |
| Bruttó súly | 0.87 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 5 év |