Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
TAPOC425-KIT
| Gyártói cikkszám:
TAPOC425-KIT
Solar-Powered Security Camera -KIT
1 × Tapo C425, 1 × Tapo A201
SPEC:2K QHD (2560x1440), 2.4 GHz, 10000mAh rechargeable lithium-ion battery, Solar panel (5.2V, 2.5W)
FEATURE: Non-Stop Power, Flexible Solar Installation, Smart Detection and Notifications (motion, people, pets, cars), Color Night Vision, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Works with Google Assistant and Alexa), Local Storage through microSD Card (Up to 512 GB), Tapo App, Weatherproof, Night Vision (Up to 15 m)
Bővebben
TP-LINK Tapo C425 Okos vezeték nélküli biztonsági kamera és Solar panel
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8885020620382 |
| Bruttó szélesség | 27 cm |
| Bruttó magasság | 9 cm |
| Bruttó mélység | 21 cm |
| Nettó súly | 0.19468 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |