Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
RE200
| Gyártói cikkszám:
RE200
AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n,, Ranger Extender button, Range extender mode, with internal Antennas
Bővebben
TP-LINK RE200 AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 6935364071295 |
| Bruttó szélesség | 15.5 cm |
| Bruttó magasság | 8.5 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.286114 kg |
| Bruttó súly | 0.29 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |