Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
DECOX20(3P)
| Gyártói cikkszám:
DECOX20(3P)
AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz
SPEC: 4× Internal Antennas, 2× Gigabit Ports (WAN/LAN auto-sensing), Qualcomm 1 GHz Quad-core CPU
FEATURE: Deco App, Router/AP Mode, IPv6, IPTV, HomeCare (Parental Controls, Antivirus, QoS, Reports), OFDMA, MU-MIMO, 1024-QAM, WPA3, Beamforming, Alexa Supported
Bővebben
TP-LINK Deco X20(3-pack) AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 6935364086947 |
| Bruttó szélesség | 37 cm |
| Bruttó magasság | 27 cm |
| Bruttó mélység | 13 cm |
| Nettó súly | 1.988274 kg |
| Bruttó súly | 2.14 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |