Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
ArcherAX55
| Gyártói cikkszám:
ArcherAX55
AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz
SPEC: 4× Antennas, 1× Gigabit WAN Port + 4× Gigabit LAN Ports, USB 3.0 Port, 1024-QAM, OFDMA, HE160
FEATURE: Tether App, WPA3, Access Point Mode, IPv6 Supported, IPTV, Beamforming, Smart Connect, Airtime Fairness, VPN Server, DFS, Cloud Support, HomeShield, Onemesh
Bővebben
TP-LINK Archer Archer AX55 AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 33 cm |
| Bruttó magasság | 24 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.873354 kg |
| Bruttó súly | 0.94 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |