Gyártó:
Thinkwe
| Cikkszám:
TW-RSD150-40-4
| Gyártói cikkszám:
TW-RSD150-40-4
Thinkwe TW-RSD150-40-6 tűzeseti DC leválasztó tűzvédelmi kapcsoló napelemhez 1000VDC 4 string 40A
Bővebben
ThinkWe 40A tűzvédelmi kapcsoló 1 Fázis, 4 String, IP65, MC4
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5999009311758 |
| Bruttó szélesség | 26.5 cm |
| Bruttó magasság | 28 cm |
| Bruttó mélység | 11.5 cm |
| Nettó súly | 3.492 kg |
| Bruttó súly | 3.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8536303099 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 5 év |