Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
10GBK9901
| Gyártói cikkszám:
10GBK9901
Elgato Game Capture 4K Pro
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14.7 cm |
| Bruttó magasság | 19 cm |
| Bruttó mélység | 6.5 cm |
| Nettó súly | 0.3888 kg |
| Bruttó súly | 0.405 kg |
| Vámtarifaszám | 8521900020 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |