Gyártó:
Lamax
| Cikkszám:
LXCDAC11G4KBAIRC
| Gyártói cikkszám:
8594175359657
Infravörös megvilágítású belső kamera LAMAX C11 GPS 4K-hoz.
FullHD 1080p felbontás
Kompatibilitás: LAMAX C11 GPS 4K
Bővebben
LAMAX C11 GPS 4K Interior IR cam Utastér kamera
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 4 cm |
| Bruttó magasság | 11 cm |
| Bruttó mélység | 19 cm |
| Nettó súly | 0.070913025 kg |
| Bruttó súly | 0.073485 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |