Gyártó:
SONY
| Cikkszám:
FW-55EZ20L
| Gyártói cikkszám:
FW-55EZ20L
Üzleti használatra alkalmas, egyszerű tartalommegosztással, vezérléssel és testreszabással A digitális kijelzőkhöz és vállalati alkalmazásokhoz ideális, vékony, könnyen használható FW-55EZ20L professzionális kijelző hatást kölcsönöz minden vizuális kommunikációjának. A nagyon magas 4K képminőséget 350 nites képernyőfényerő egészíti ki az egyszerű beállítás, tartalommegosztás és hálózati vezérlés – ideális a mai csatlakoztatott AV környezetekbe.
Bővebben
Sony 55" Pro BRAVIA LCD 350nit w/3yr PS
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 84 cm |
| Bruttó mélység | 136.2 cm |
| Nettó súly | 19.5993 kg |
| Bruttó súly | 21 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Garanciális javítás |
| Garancia ideje | 3 év |