Gyártó:
SONY
| Cikkszám:
FW-43BZ30L
| Gyártói cikkszám:
FW-43BZ30L
Üzleti használatra készült, egyszerű tartalommegosztással és testreszabással A vékony, könnyen használható FW-43BZ30L professzionális kijelzők hatásossá teszik minden vizuális kommunikációját kiskereskedelmi, vállalati és oktatási környezetben. A kiváló 4K HDR képminőséget rugalmas testreszabási lehetőségek és profibarát funkciók egészítik ki a mai csatlakoztatott AV-környezetekben való egyszerű integráció, beállítás és tartalommegosztás érdekében. A legújabb Sony képtechnológiák minden közönség lenyűgözésére A 43 hüvelykes FW-43BZ30L nagylelkű, 440 nites képernyőfényerőt kínál. A fejlett Sony képfeldolgozó technológiák biztosítják, hogy a tartalom a lehető legjobban nézzen ki. A panel extra széles betekintési szöge biztosítja, hogy a szobában mindenki tiszta, fényes képeket élvezhessen, bárhol is legyen.
Bővebben
Sony 43" Pro BRAVIA LCD 440nit w/3yr PS
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 14.1 cm |
| Bruttó magasság | 69.5 cm |
| Bruttó mélység | 107 cm |
| Nettó súly | 13.0662 kg |
| Bruttó súly | 14 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Garanciális javítás |
| Garancia ideje | 3 év |