Gyártó:
Seagate
| Cikkszám:
ST2000LM015
| Gyártói cikkszám:
ST2000LM015
Seagate HDD 2TB BarraCuda 2.5" SATA3 5400rpm 128MB - ST2000LM015
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4016139159539 |
| Bruttó szélesség | 8 cm |
| Bruttó magasság | 11 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.079974 kg |
| Bruttó súly | 0.09 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |