Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
QB85C
| Gyártói cikkszám:
LH85QBCEBGCXEN
85" VA panel, 4K UHD (3840×2160), 350 nit, 4000:1 kontraszt, 178° betekintési szög, 10 ms, 72% NTSC, 16/7 üzem — HDMI×3, USB×2, WiFi, Bluetooth, RS232, RJ45 — 231 W, 0,5 W készenlét — 1904×1085×28,5 mm, 41,9 kg — VESA 600×400, 13,9 mm káva — Tizen 7.0, 8 GB tárhely.
Bővebben
Samsung QBC széria 85" UHD Signage kijelző (LH85QBCEBGCXEN)
- Specifikáció
| Csatlakozók | |
|---|---|
| HDMI | 3 db |
| USB | 2 db |
| Fejhallgató csatlakozó | 1 db |
| RS-232 | Igen |
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | VA |
| Kontrasztarány | 4000 :1 |
| Színmélység | 0 milliószín |
| Válaszidő | 0 ms |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Kijelző méret | 85 Hz |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| Üzemidő | 16 GB |
| VESA kompatibilitás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806094973983 |
| Bruttó szélesség | 122.2 cm |
| Bruttó magasság | 207.7 cm |
| Bruttó mélység | 20.9 cm |
| Nettó súly | 50.30487 kg |
| Bruttó súly | 53.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |