Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
OH55A-S
| Gyártói cikkszám:
LH55OHAOSGBXEN
A Samsung OH55A-S egy 55 hüvelykes kültéri kijelző, amely 1920 x 1080 felbontással és 3500 nit fényerővel rendelkezik. Az IP56 védettség garantálja a tartósságot és a megbízhatóságot különböző időjárási körülmények között. A kijelző Magic Protection Glass technológiával van ellátva, amely csökkenti a tükröződést és javítja a láthatóságot napfényben. Az automatikus fényerő-szabályozó szenzor folyamatosan optimalizálja a kijelző teljesítményét.
Bővebben
Samsung OHA-S széria 55" kültéri Signage kijelző (LH55OHAOSGBXEN)
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806094039481 |
| Bruttó szélesség | 83.8 cm |
| Bruttó magasság | 135.8 cm |
| Bruttó mélység | 23 cm |
| Nettó súly | 49.09158 kg |
| Bruttó súly | 52.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |