Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
LS32DG802SUXDU
| Gyártói cikkszám:
LS32DG802SUXDU
Samsung LS32DG802SUXDU 32" UHD OLED 240Hz Odyssey OLED G8 Gaming Monitor
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 32 GB |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | OLED |
| Kijelző felület | Fényes |
| Kontrasztarány | 1000000 :1 |
| Válaszidő | 0.03 ms |
| Képernyőfrissítés | 240 Hz |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Betekintési szög (H/V) | 178/178 |
| 3D | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Portré mód (Pivot) | Igen |
| Színmélység | 1000 milliószín |
| Csatlakozók | |
|---|---|
| HDMI | 2 db |
| Display port | 1 db |
| USB | 2 db |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| Falikonzol szabvány | VESA 100x100 |
| Állítható magasság | Igen |
| Állítható dőlésszög | Igen |
| Táp típus | Külső |
| Szín | Ezüst |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806095503189 |
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 81.5 cm |
| Bruttó mélység | 53 cm |
| Nettó súly | 10.6056 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |