Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
SM-X826BZSREUE
| Gyártói cikkszám:
SM-X826BZSREUE
Samsung SM-X810 Silver /Tab S10+ 12,4 /WIFI +5G/ 256GB Android 13.0, CPU 3.36GHz,2.8GHz,2GHz, Kijelző 12,4" Dynamic Amoled 2800 x 1752 (WQXGA+)
Bővebben
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4" 12/256GB Wifi + 5G Tablet Silver (SM-X826)
- Specifikáció
| Processzor | |
|---|---|
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806095609492 |
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 31 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.818545 kg |
| Bruttó súly | 0.91 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |