Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
MZ-V9P2T0BW
| Gyártói cikkszám:
MZ-V9P2T0BW
Samsung 990 PRO SSD 2TB PCIe 4.0, NVMe 2.0, M.2
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806094215038 |
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 14.5 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.118053 kg |
| Bruttó súly | 0.13 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709890 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 5 év |