Gyártó:
Razer
| Cikkszám:
RZ01-03730400-R3G1
| Gyártói cikkszám:
RZ01-03730400-R3G1
Razer Orochi V2 - kompakt, ultrakönnyű, vezeték nélküli gaming egér, az egyik leghosszabb akkumulátor-üzemidővel rendelkezik. Razer HyperSpeed Wireless és Bluetooth üzemmód, 2 vezeték nélküli mód: munkára illetve játékra egyaránt, 5G optikai érzékelő, 2. generációs mechanikus kapcsolók, 6 programozható gomb.
Bővebben
Razer Orochi V2 - White Ed.
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8886419333418 |
| Bruttó szélesség | 10.789 cm |
| Bruttó magasság | 3.828 cm |
| Bruttó mélység | 6.243 cm |
| Nettó súly | 0.2055456 kg |
| Bruttó súly | 0.234 kg |
| Vámtarifaszám | 8471607000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |