Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
10WAE9901
| Gyártói cikkszám:
10WAE9901
Elgato Facecam Neo
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 840006673477 |
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 13.4 cm |
| Bruttó mélység | 4.8 cm |
| Nettó súly | 0.18601 kg |
| Bruttó súly | 0.22 kg |
| Vámtarifaszám | 8525890000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |