Gyártó:
Yealink
| Cikkszám:
VCM35
| Gyártói cikkszám:
1303144
1 × VCM35 mikrofon array 5 m CAT5e kábellel
1 × RJ45 adapter kábelhosszabbításhoz
2 év hardvergaranciával
Bővebben
Yealink VCM35 mikrofon
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 24.5 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.239652 kg |
| Bruttó súly | 0.36 kg |
| Vámtarifaszám | 8518103000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |