Gyártó:
Yealink
| Cikkszám:
PA20
| Gyártói cikkszám:
1303185
Yealink PA20 4K Content Sharing IP BYOD Device
- Specifikáció
- Letölthető dokumentumok
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 24.5 cm |
| Bruttó mélység | 7 cm |
| Nettó súly | 0.33192 kg |
| Bruttó súly | 0.36 kg |
| Vámtarifaszám | 8517709000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |