Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-MB-09
| Gyártói cikkszám:
AK-MB-09
Akyga AK-MB-09 TV fali tartó konzol VESA 800x600mm 37-85” VESA 800x600 mm A masszív tartó biztosítja, hogy TV-je hosszú ideig stabil maradjon, így minimálisra csökkentve a készülék véletlen sérülésének kockázatát. Ideális megoldás otthonokba, irodákba és nyilvános helyekre, ahol a helyiség funkcionalitása és esztétikája egyaránt fontos. Kényelmes TV-tartó beállítása A dőlésszögbeállításnak köszönhetően a fali tartó lehetővé teszi a TV pozíciójának beállítását, ami jelentősen növeli a nézési kényelmet. Nem számít, hogy a helyiség melyik pontjáról nézi a filmeket, a képernyő dőlésszögét könnyen megváltoztathatja, így kiküszöbölheti a tükröződést, és elérheti az ideális körülményeket a filmek, prezentációk vagy tévéműsorok megtekintéséhez.
Bővebben
Akyga AK-MB-09 TV fali tartó konzol VESA 800x600mm 37-85” VESA 800x600 mm
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720139801 |
| Bruttó szélesség | 88 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 18 cm |
| Nettó súly | 2.59524 kg |
| Bruttó súly | 2.7 kg |
| Vámtarifaszám | 7326906000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |