Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-HD-05A
| Gyártói cikkszám:
AK-HD-05A
A High Speed with Ethernet (1.4) szabvány biztosítja a legjobb Full HD vagy akár 4K képminőséget, és lehetővé teszi a csatlakoztatott eszköz hálózati funkcióinak használatát. A kábel stabil digitális jelet küld az intelligens TV-k és játékkonzolok számára.
Bővebben
Akyga HDMI kábel, 0.5m - AK-HD-05A
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720134110 |
| Bruttó szélesség | 17 cm |
| Bruttó magasság | 27 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.056322 kg |
| Bruttó súly | 0.06 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |