Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-USB-18
| Gyártói cikkszám:
AK-USB-18
Az Akyga® AK-USB-18 egy 5.0 m hosszú kábel, amely lehetővé teszi az USB A és USB B csatlakozókkal felszerelt eszközök USB 2.0 szabvány szerinti csatlakoztatását. A terméket az eszközök közötti adatátvitelhez használják. Gyakran használják a perifériák - nyomtatók, szkennerek - számítógéphez vagy laptophoz való csatlakoztatására. printerkábel printer kábel nyomtatókábel nyomtató kábel
Bővebben
Akyga USB 2.0 A - B nyomtató kábel, 5m - AK-USB-18
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720133298 |
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.16414 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |