Gyártó:
Lamax
| Cikkszám:
LMXSM1B
| Gyártói cikkszám:
8594175354485
Hangszóró Bluetooth 5.0-val, teljesítmény 40 W, vízállóság IP67, 3 zene üzemmód, elem 15 óráig üzemképes, USB-C, NFC, 3,5 mm jack és Micro SD is, True Wireless Stereo
Bővebben
LAMAX Storm1 Black 40W Bluetooth hangszóró fekete
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8594175354485 |
| Bruttó szélesség | 8 cm |
| Bruttó magasság | 23.6 cm |
| Bruttó mélység | 12.5 cm |
| Nettó súly | 0.7645280027 kg |
| Bruttó súly | 0.834911 kg |
| Vámtarifaszám | 8518210000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |