Gyártó:
Panasonic
| Cikkszám:
RP-HTF295E-K
| Gyártói cikkszám:
RP-HTF295E-K
A Panasonic RP-HTF295E-K fejhallgató ergonomikus kivitelű fejpántjának köszönhetően maximális kényelmet, ezzel együtt kristálytiszta mély és magas hangokat nyújt. A magas minőségű hangzásért neodímium mágnesek felelősek. 40 mm-es átmérőjű hangszórók, kényelmes, párnázott fülpárnák, valamint 5 m-es kábelhossz jellemzi. 24 karátos arannyal bevont sztereó csatlakozódugó. Nagy, 40 mm-es driver egység. Mágnes típusa: neodímium. Frekvenciaátvitel: 10 Hz-27 Hz. Impedancia: 22 Ohm. Érzékenység (dB / mW): 102 dB. Tömeg (kábel nélkül): 175 g. Csatlakozó típusa: 3,5 mm-es jack. Kábel hossza: 5 m
Bővebben
Panasonic RP-HTF295E vezetékes fejhallgató, fekete.
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5025232510450 |
| Bruttó szélesség | 11 cm |
| Bruttó magasság | 24.9 cm |
| Bruttó mélység | 18 cm |
| Nettó súly | 0.5716989 kg |
| Bruttó súly | 0.661 kg |
| Vámtarifaszám | 8518300090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |