Gyártó:
Panasonic
| Cikkszám:
RP-HJE125E-R
| Gyártói cikkszám:
RP-HJE125E-R
Panasonic RP-HJE125E vezetékes fülhallgató. Hallójáratba illeszkedő (In-Ear), 97 dB, 16 Ohm
Bővebben
Panasonic RP-HJE125E vezetékes fülhallgató, piros
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5025232711789 |
| Bruttó szélesség | 6 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.051894 kg |
| Bruttó súly | 0.06 kg |
| Vámtarifaszám | 8518300090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |