Gyártó:
Samsung
| Cikkszám:
EO-IC100BBEGEU
| Gyártói cikkszám:
EO-IC100BBEGEU
Samsung EO-IC100BBEGEU: vezetékes fülhallgató, USB Type-C csatlakozóval, AKG által hangolt hangzás; frekvenciatartomány: 20 Hz–20 kHz; érzékenység: 94 dB; impedancia: 32 Ohm; mikrofon és hangerőszabályzó; kábelhossz: 120 cm; tömeg: 18 g; szín: fekete.
Bővebben
Samsung AKG EO-IC100BBEGEU headset, fekete
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 4 cm |
| Bruttó magasság | 11 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.18888 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |