Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-CH-29
| Gyártói cikkszám:
AK-CH-29
Akyga AK-CH-29 USB Töltő 2x USB-C PD 5-20V / max. 3A 45W Quick Charge 3.0 GaN
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 4 cm |
| Bruttó magasság | 8.5 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.99498 kg |
| Bruttó súly | 1.03 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |