Gyártó:
NewLine
| Cikkszám:
DB04
| Gyártói cikkszám:
DB04
55" - 86" Fix Wall mount VESA max: 800 x 400 mm, fekete, 6.3cm faltól való távolság, max. 100kg
Bővebben
Newline DB04 fali konzol kijelzőkhöz 55" - 86" VESA 800 x 400mm, fekete
- Specifikáció
- Kapcsolódó bejegyzések
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5999056172173 |
| Bruttó szélesség | 30 cm |
| Bruttó magasság | 94 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 3.94092 kg |
| Bruttó súly | 4.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |