Gyártó:
NewLine
| Cikkszám:
Click2Cast
| Gyártói cikkszám:
Click2Cast
A Newline Click 2 Cast egy vezeték nélküli képernyőtükröző megoldás, amely lehetővé teszi, hogy egyetlen kattintással tartalmat ossz meg laptopról vagy mobileszközről egy Newline interaktív kijelzőre. Nem igényel külön alkalmazást vagy bonyolult beállítást – csak csatlakoztasd, kattints, és vetítheted is a képernyőt. Ideális oktatási intézményeknek, tárgyalókba vagy prezentációs környezetbe, ahol a gyors és zökkenőmentes csatlakozás kulcsfontosságú.
Bővebben
Newline Click2Cast
- Specifikáció
- Kapcsolódó bejegyzések
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5999056189256 |
| Bruttó szélesség | 3 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 22 cm |
| Nettó súly | 0.3688 kg |
| Bruttó súly | 0.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |