Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP341CQ
| Gyártói cikkszám:
PRO MP341CQ
Modell: MSI MP341CQ, 34″ VA ívelt monitor, QHD (3440×1440) felbontás, 21:9 képarány, 1500R görbület, anti-glare felület, nem érintőkijelzős, 100 Hz képfrissítés, 1 ms válaszidő, LED háttérvilágítás, fekete kivitel, EU régió, 36 hónap garancia, HF kábel, EU & UK tápkábel.
Bővebben
MSI PRO MP341CQ - 34" UWQHD VA 100Hz ívelt monitor, fekete
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 34 " |
| Kijelző felbontás | 3440x1440 21:9 |
| Kijlezőpanel típus | VA |
| Válaszidő | 1 ms |
| Képernyőfrissítés | 100 Hz |
| Színmélység | 1070 milliószín |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 51.5 cm |
| Bruttó magasság | 20.2 cm |
| Bruttó mélység | 99.8 cm |
| Nettó súly | 9.10314 kg |
| Bruttó súly | 10.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |