Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP245PG
| Gyártói cikkszám:
PRO MP245PG
23,8" képernyőméret, 1920×1080 (Full HD) felbontás, IPS panel, sík kivitel, 100Hz képfrissítés, 4ms válaszidő. Fényerő 300cd/m², kontrasztarány 1300:1, 178° betekintési szög, beépített 2×2W hangszóró. Csatlakozók: VGA, HDMI, DisplayPort, fejhallgató-kimenet. AMD FreeSync támogatás, Kensington Lock, dönthető állvány
Bővebben
MSI PRO MP245PG 23.8" IPS FHD 100Hz állítható magasságú monitor, fekete
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Válaszidő | 1070 milliószín |
| Színmélység | 1070 milliószín |
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 53.5 cm |
| Bruttó magasság | 14.3 cm |
| Bruttó mélység | 61.8 cm |
| Nettó súly | 6.1866 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |