Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP241WE14V
| Gyártói cikkszám:
PRO MP241W E14V
Modell: MSI MP241W E14V, 23,8″-os VA kijelző, FHD (1920×1080) felbontás, matt (anti-glare) felület, sík panel, LED háttérvilágítás, 144 Hz képfrissítés, 1 ms válaszidő, 16:9 képarány, fehér kivitel, alap talp, nem érintőkijelzős, EU régió, 36 hónap garancia, EU és UK tápkábellel.
Bővebben
MSI PRO MP241W E14V - 23,8" FHD VA 144Hz monitor, fehér
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 38.8 cm |
| Bruttó magasság | 12 cm |
| Bruttó mélység | 59.7 cm |
| Nettó súly | 3.5352 kg |
| Bruttó súly | 4 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |