Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
13M-1070EU-B3131008GS25X11PAH1
| Gyártói cikkszám:
PRO DP21 13M-1070EU-B3131008GS25X11
Az MSI PRO DP21 13M kompakt asztali számítógép Intel® H610 chipsetre és 13. generációs Intel® Core™ i3‑13100 processzorra épül, amely 3,4 GHz-es órajelével megbízható teljesítményt nyújt irodai és üzleti feladatokhoz. A rendszer 8 GB DDR4 memóriával és 256 GB-os M.2 PCIe SSD‑vel érkezik a gyors indulás és adatkezelés érdekében, valamint Intel Wi‑Fi 6 (802.11ax) és Bluetooth 5.3 vezeték nélküli kapcsolattal van felszerelve. A 65 W-os léghűtés stabil működést biztosít, az előtelepített Windows 11 Pro pedig kész megoldást kínál vállalati környezetbe, mindezt fekete színű, helytakarékos kialakításban.
Bővebben
MSI PRO DP21 13M-1070EU kompakt PC - i3-13100 256GB 8GB Win11 Pro
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 48 cm |
| Bruttó magasság | 23 cm |
| Bruttó mélység | 45 cm |
| Nettó súly | 6.69483 kg |
| Bruttó súly | 7.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8471500000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |