Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP273U
| Gyártói cikkszám:
PRO MP273U
Modell: MSI MP273U, 27″ IPS monitor, UHD (3840×2160) felbontás, 16:9 képarány, lapos kialakítás, anti-glare felület, nem érintőkijelzős, 60 Hz képfrissítés, 4 ms válaszidő, LED háttérvilágítás, fekete kivitel, EU régió, 36 hónap garancia, alap talp, HF kábel, EU & UK tápkábel.
Bővebben
MSI PRO MP273U - 27" UHD IPS 60Hz monitor, fekete
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 27 " |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | IPS |
| Kijelző felület | Matt |
| Válaszidő | 4 ms |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Színmélység | 0 milliószín |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 48.2 cm |
| Bruttó magasság | 13.2 cm |
| Bruttó mélység | 71.2 cm |
| Nettó súly | 5.47956 kg |
| Bruttó súly | 6.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |